ZULA SÜPER LİG ŞAMPİYONU BELLİ OLUYOR!

Yeni sezonunda tam bir espor fırtınasının yaşandığı Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda birbirinden çekişmeli ve heyecanlı 9 haftanın ardından sıra büyük finallerde!

Zula Süper Lig Şampiyonu Belli Oluyor!

Yeni sezonunda tam bir espor fırtınasının yaşandığı Zula Süper Lig 2. Sezonu’nda birbirinden çekişmeli ve heyecanlı 9 haftanın ardından sıra büyük finallerde!

 

Zula Süper Lig 2. Sezon Finali İçin Geri Sayım Başladı!

2. Sezon boyunca tüm takımlarımız bugünü bekledi! Galatasaray Espor, Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe büyük finallerde karşı karşıya geliyor! Sezon sonuna kadar süren kıyasıya rekabette tüm takımlar büyük kupa için son mücadelelerine çıkıyor.

Zula Süper Lig’in lig aşamasını ilk 4 sırada tamamlayan tüm takımlarımız, 22 Aralık Cumartesi günü yarı finallerde karşı karşıya gelecek. Ardından ise 23 Aralık Pazar günü Nonstop Zula Espor Merkezi sınırlı sayıda biletle izleyicilere kapısını açarak, 3.lük ve Final mücadeleleriyle 2.sezonu tamamlayacak.

Birçok sürpriz ve muhteşem hediyeler Zula oyuncularını bekliyor!

Tüm takımların büyük ödüle ve şampiyonluk kupasına ulaşmak için mücadele vereceği Zula Süper Lig 2. Sezon Finallerinde, ayrıca birçok sürpriz ve hediye Zula severleri bekliyor olacak.

Süper Lig 3. Sezonunda yer alacak takım da belli oluyor!

Günün ilk mücadelesi Zula Süper Lig’in son takımını belirleyecek play-out final maçı açılışıyla olacak. Rekabet Turnuvası’nı 2. sırada tamamlayan Ozon Game ve Süper Lig 9. takımı İstanbul Espor, Zula Süper Lig 3. sezonuna tamam veya devam serisine çıkacaklar.

Devamında ise ilk yarı final karşılaşması, ligi 37 puanda kapatan Gamers of Future ve geçen sezonun 3.sü Oyun Hizmetleri’ni karşı karşıya getirecek. Finalin ismi ise, ligi 7 puan farkla 1. sırada tamamlayan Galatasaray Espor ve 4.lük koltuğunda yer alan 1907 Fenerbahçe arasında oynanacak maçın sonucu ile cevap bulacak. 100 yıllık rekabet bu sefer yarı finallerde ekranlara yansıyacak iken 2 sezon boyunca oynanan karşılaşmalarda 1907 Fenerbahçe, Galatasaray Espor’a karşı henüz galip gelemedi.

Zula Süper Lig & Rekabet Turnuvası Play-out Maçı

22 Aralık Cumartesi 13:00, İstanbul Espor Kulübü vs Ozon Game

Zula Süper Lig 2. Sezon Yarı Final Karşılaşmaları

22 Aralık Cumartesi 15:00, Gamers of Future vs Oyun Hizmetleri
22 Aralık Cumartesi 17:00, Galatasaray Espor vs 1907 Fenerbahçe

Türkiye’nin ilk espor kompleksi olma özelliğini taşıyan Nonstop Zula Espor merkezi de bu büyük organizasyonla kapılarını Türk oyun severlere açmış olacak. 23 Aralık’ta Nonstop’da finali izleyen oyuncularımıza ayrıca efsane hediyelerimiz var. Etkinliğe katılan oyuncularımıza ( giriş bileti 20 TL) 14.000 Zula Altını ve 4 Adet Eşsiz ZSL 2. sezon deseni hediye edeceğiz.

Nonstop Zula Espor Merkezi: Demirören AVM, İstiklal Caddesi, No:50-54, Beyoğlu/İstanbul

 

Ozon Game Center E-Spor

2. SEZON ZULA REKABET TURNUVASINDAN OZON GAME