Riot GamesIşığın Muhafızları etkinliği kapsamında yeni bir video yayınladı. Bu videoda da Viego‘nun hikaye çizgisi üzerinde çıkması muhtemel olan üçüncü bir şampiyonu sızdırmış olabilirler.

Haziran ayına geri döndüğümüzde Riot Games şampiyon tasarım ekibinin başında yer alan Ryan “Reav3” Mireles, hayranları heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Viego ile bağlantısı olacak bu üç şampiyonun ilki Gwen olarak karşımıza çıktı. Sonraki çıkacak şampiyonun da yapılan açıklamalara göre bir nişancı olacağı ve isminin Akshan olacağını biliyoruz. Bu hikaye çizgisinde çıkacak son şampiyon da muhtemelen bu videoda sızdırılan; kasvetli, küçük bir Yordle büyücüsü olacak!

İlginizi çekebilir:

VCT 3,1.HAFTA 2.GÜNÜN PROGRAMI

Muhafızların Yükselişi isimli videonun başında yeni çıkacak şampiyon Akshan,Viego’nun ayaklanması ile ilgili kısa bir konuşma yapıyor. Videonun sonunda ise Riot Games’in sürekli öneminden bahsettiği birlik ve beraberliği simgeleyen bir görsel görüyoruz. Bunun yanı sıra; Olaf, Shyvana, Riven ve Draven gibi tanıdığımız şampiyonların yanında gözümüze çarpan tanımadığımız bir Yordle var!

Normal şartlarda Akshan’dan önce çıkabilecek bu büyücü Yordle, ekibin çok iyi bir iş ortaya çıkarmak istemelerinden dolayı ertelenmiş.Ayrıca daha öncesinde bir ağır topçu büyücü olması planlanırken bu aşamada klasik bir büyücüye de evrilmiş.

Genel olarak hikayede de önemli bir rolü olacağını söyleyen Riot Games, şampiyonu çıkartmak için oldukça hazır görünüyor. Işığın Muhafızları etkinliği geldikten bir süre sonra şampiyonun bizlerle olacağını söyleyebiliriz!

Yazıda bahsedilen videoya aşağıdan uşabalirsiniz.

Ayrıca buradan da ulaşabilirsiniz.

İBB Oyun Geliştirme Merkezi açılıyor!

Ubisoft,Assassin’s Creed Infinity oyunu üzerinde çalışıyor