İnternet Ağımız

TurkNet’in kendi altyapısı üzerinden bizlere sunduğu 1000/200 Mbps Simetrik Metro Ethernet Sistemi ile siz E-Spor Oyuncularımıza Düşük Ping ve Yüksek Band Genişliği sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Simetrik Metro Ethernet yapımız 7/24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Sabit Ping garantisi ile kaliteli düzgün ve lag’sız bir oyun deneyimi için TürkNet ailesine teşekkür ederiz.

 

Sistem Alt Yapı Bilgisi

Harddisksiz (Diskless) sistem altyapısı olarak iShareDisk kullanmaktayız. Bu sistemimiz yaklaşık olarak 3 yıldır kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. Yaptığımız sürekli güncellemeler ve sistem iyileştirmeleri sayesinde yenilikçi bir anlayış ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Harddisksiz sistemimizi 60 Gbit gibi yüksek bir sunucu bandgenişliği ile desteklemekteyiz. Bilgisayarlarımız ile iShareDisk sunucusu arasındaki yüksek veri akışı sayesinde müşterilerimize kesintiye takılmaya uğramayan oyun deneyimi sunmaktayız. Harddisksiz sistemler arasında liderliğini sürdüren, yenilikçi anlayışı bize danışmanlık sağlayan ve işletmemizi bu kaliteli veri akışına kavuşturan iShareDisk ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Oyuncu Koltuğumuz

2019 Yılı içerisine girerken siz değerli E-Spor Oyuncularına özel olarak üretilen Profesyonel Calitte 5x Kobra Oyuncu Koltuklarını Deneme fırsatını kaçırmayın. Calitte Farklılığı Ozon Game Center E-Sporda Sizleri Bekliyor.

Ozon Game Center E-Spor