Ozon Game Center E-Spor Merkezi

Hakkımızda

2015 Yılından Bu güne kadar E-Spor Merkezi olma mücadelemizden asla vazgeçmedik. Siz değerli E-Spor Oyuncularına kaliteli güvenilir, düşük Ping ve yüksek FPS garantisini elde etmek için sürekli donanımlarımızı ve kendilerimizi güncel tutmak, geliştirmek için çaba sarf ettik. Kuruluşumuzdan buyana geçen süre zarfı içerisinde Ozon Game Center e-Spor Ailesine birçok dostluklar ve e-Spor oyuncuları kattık. Gelişen e-Spor Sektörüne öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmet için sürekli güncel kalmak ve sizlere bir şeyler sunmak biz Ozon Game Center e-Spor olarak çalışmaktan ve kendimizi geliştirmekten mutluluk duyuyoruz. Ozon Game Center Ailesini ve Bizleri tercih eden tüm e-Spor Sevenlere Teşekkürü borç biliriz. Sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ozon Game Center e-Spor Güncel Turnuva ve Etkinlik Merkezi.

Hizmetlerimiz

Ozon Game Center – Internet Cafe, Teknik Altyapı, Etkinlik düzenleme, Bilgisayar Kurulum ve e-Spor Merkezi Kurulum gibi çeşitli alanlarda aktif olarak hizmet vermektedir.

Ozon Game Center , içinde bulundurduğu teknik altyapı ve 7 yıllık tecrübesi ile birlikte, turnuva ve çeşitli organizasyonlarda firmalara danışmanlık, teknik altyapı ve e-spor merkezi kurulum imkanları sunuyor.