ABD’nin Atlanta şehrinde düzenlenecek ve XANTARES‘in BIG adına ilk maçına da ev sahipliği yapacak olan ELEAGUE CS: GO Invitational 2019 bugün başlıyor.

Turnuvada toplamda 4 takım yer alıyor. BIG ile beraber FaZe ClanCloud9 ve compLexityde turnuvada mücadele eden diğer takımlar. Turnuvanın ilk gününde toplam 2 maç oynanacak. Turnuvanın ilk maçında all-star kadrosu FaZe Clan, ABD temsilcisi Cloud9 ile karşılaşacak. bo3 formatında oynanacak olan karşılaşma TSİ 22.00’da başlayacak. Kazanan taraf upper bracket finaline yükselecekken kaybeden taraf ise lower bracket finalinde mücadele edecek. Günün ikinci karşılaşmasında ise XANTARES‘li BIG, Kuzey Amerika ekibi compLexity ile karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşma da bo3 formatında oynanacak ve TSİ 01.00’da başlayacak. Kazanan taraf FaZe-Cloud9 eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Kaybeden taraf ise yine aynı eşleşmenin kaybedeniyle mücadele edecek.

25 Ocak 2019’da start alacak olan ELEAGUE CS: GO Invitational 2019 turnuvası 3 gün sürecek. 26 Ocak tarihinde lower bracket ve upper bracket finalleri oynanacak. Ayın 27’sinde ise lower bracket’ın kazananı, upper bracket’ın kaybedeni ile finale yükselmek için karşılaşacak. Kazanan taraf ise finalde upper bracket şampiyonunun rakibi olacak. Turnuvanın final karşılaşması ise 28 Ocak TSİ 01.00’da başlayacak. Bu karşılaşma da bo3 formatında oynanacak. Turnuvanın toplam ödül havuzu ise $150.000.

XANTARES’in yeni takımıyla olan ilk karşılaşmasına ev sahipliği yapacak ELEAGUE CS: GO Invitational 2019 turnuvasını nereden takip edebiliriz?

ELEAGUE CS: GO Invitational 2019 turnuvasını saat 22.00’dan itibaren buradan canlı yayınla takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de ELEAGUE TV’den canlı video izleyin